O nas

Koło Naukowe Fizyków przy Politechnice Warszawskiej zrzesza studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej. Nasza działalność jest bardzo wszechstronna – zajmujemy się zarówno projektami typowo technicznymi, poprzez naukowe, kończąc na szeroko pojętej popularyzacji. Bierzemy udział w realizacji Grantów Rektorskich, realizujemy projekty w ramach Puli na Projekty Naukowe z RKN, jak również prowadzimy warsztaty dla dzieci i młodzieży. Tradycyjnie już prezentujemy swoją działalność na Piknikach Naukowych Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik, oraz wszelkich imprezach promujących Wydział Fizyki oraz Politechnikę Warszawską.
Posiadamy dobrze wyposażony warsztat, w którym można swobodnie pracować nad projektami oraz biuro, które służy nam zarówno do pracy jak i prowadzenia spotkań, czy odpoczywania w miłym gronie po całym dniu zajęć.

Jeśli jesteś osobą kreatywną i chętną do działania, KNF to miejsce dla Ciebie!

logo_KNF